IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش نوزدهم و بیستم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش نوزدهم و بیستم

10 ماه قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش نوزدهم  و بیستم   

به نام خدا، سلام دوستان وقت بخیر، فرشته پوستی هستم ، دوست و همراه , و مشاوره شما. دوستان خوبم امیدوارم که حال قلبهاتون بینهابت عالی باشه. امروز هم با یکی دیگه از فایلهای اعتماد به نفس  در کنار شما همراهان هستم. امیدوارم که قسمت های قبلی رو گوش کردید ,گو ش می کنید و تمریناتش رو انجام دادید و از این به بعد هم انجام میدید .

 

به نام خداوند سودمندی و زیبای به نام خداوندی که خیر مطلق است .

حالت بگیرید   

در روانشناسی بحث جالب به نام حالت ها و رفتار ها وجود دارد . رفتارها الزاما حالتی خاص را می‌طلبد شما برای جنگیدن باید حالت جنگیدن و مبارزه را به خود بگیرید تا جنگ آوری خوب باشید. بوکسورها و کسانی که با ورزشهای رزمی سرو کار دارند بیش از همه به اهمیت حالت ها و هم گارد گرفتن واقف اند. اگر شما می‌خواهید درس بخوانید و اطلاعات را جذب کنید باید حالت یاد گیری و جذب به خود بگیرید . و اگر میخواهید آرامش یابید و ریلکس شوید باید حالت آرامش و ریلکسیشن را به خود بگیرید همچنان که برای خشونت حالت خشم به خود میگیرید دست و پا را منقبض می کنید چهره بر هم می کشید و دندان ها را به هم می ساید  کمی صدا را تغییر می دهید . حالت ها رفتار ها را شکل می دهند همان طور که هر رفتار حالت خاص خود را میطلبد هر حالت رفتار خاص خود را ایجاد می کند . حالت کسانی را به خود بگیرید که موفق  ,مصمم ,پرتلاش و با اعتماد به نفس هستند

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 19و 20
9.0mb
10:07

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.