IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش اول

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش اول

11 ماه قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش اول

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم دوست و همراه شما. عزیزان از امروز قرار هست کتاب فوق العاده ارزشمند و تاثیرگذار اعتماد به نفس در ده روز آقای سید مجتبی حورائی رو براتون صوتی کنم.

این کتاب اگر چه مطالب خیلی خیلی ساده‌ای درش درج شده اگر که ما خودمون رو ملزم کنیم که مطالبش رو گوش کنیم و تمریناتش رو حتما با حساسیت انجام بدیم، بهتون قول میدم تأثیرات و نتایج فوق العادش رو خیلی زود در زندگیتون مشاهده می‌کنید.

 

 

به نام خداوند خوبی و سودمندی و زیبایی. به نام آفریدگار بهی و هر آنچه بهتر است. آنکس که بهترین است.

قسمت اول – به خودتان عشق بورزید.

شرط اساسی اعتماد به نفس، شیفتگی است. اساسی ترین مانع اعتماد به نفس، خودشکنی است. برای اینکه اعتماد به نفس داشته باشید باید خودشیفته گردید. باید عاشق جسم و روح خود باشید. و برای رسیدن به این خودشیفتگی باید شناخت و درک درستی از خویشتن خویش داشته باشید. برای خودشیفتگی همین بس که بدانید انسانید، اشرف مخلوقاتید، تجلی کائناتید، شاهکار خداوندید، بین این همه آفریده، جماد و نبات، جان‌دار و بی‌جان، شما شایستگی انسان بودن را پیدا کرده‌اید و برترین موهبت‌های الهی، یعنی قدرت و اراده و اختیار و توانایی‌های ذهنی فوق‌العاده به شما داده شده است...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 1
10.05mb
11:31

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.