IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش دوم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش دوم

11 ماه قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش دوم

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه شما. عزیزان امیدوارم که حال قلب‌هاتون فوق‌العاده عالی باشه، و از فایل صوتی شماره یک کتاب اعتماد به نفس در ده روز استفاده کردید و تمریناتش رو انجام دادید و الان میریم که فایل دوم و قسمت دوم از این کتاب ارزشمند رو باهم داشته باشیم.

 

 

به نام خداوند خوبی و سودمندی و زیبایی، به نام آفریدگار بهی و هر آنچه بهتر است و آن کس که بهترین است.

از خود به خوبی یاد کنید. شما باید با خود صادق باشید. جنبه‌های منفی و جنبه‌های مثبت خود را توأمان در نظر بگیرید، اما به جنبه‌های مثبت توجه بیشتری داشته باشید تا با تکیه بر آنها توان و انرژی بیشتری برای از بین بردن جنبه‌های منفی خود پیدا کنید. این روش مفهوم اساسی تفکر مثبت را در خود دارد و تفکر مثبت خود اساس هر موفقیت است. خیلی‌ها فکر می کنند تفکر مثبت یعنی ندیدن واقعیت‌ها و چشم بستن از بدی‌ها، اما اینطور نیست، شما در مرحله اول باید همه چیز را ببینید. ببینید که راستی هست، خیانت هم هست. مهربانی هست، ظلم و تعدی هم هست. نگرش اولیه شما باید یک نگرش عمومی باشد. مثلا الان شما باید ببینید که اعتماد به نفستان کم است، توانایی تغییر و دگرگونی را دارید. شخصیت کنونی خود را کاملا قبول ندارید، سلامتی دارید، اما در نگرش بعدی باید به نکات مثبت بیشتر توجه کنید...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 2
07.2mb
07:57

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.