IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش سوم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش سوم

11 ماه قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش سوم

به نام خدا، سلام دوستان، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه شما. عزیزان امروز هم با فایل سوم از سری فایل‌های صوتی شده کتاب اعتماد به نفس در ده روز در کنار شما همراهان هستم. امیدوارم که دو قسمت قبل رو گوش کرده باشید و تمرینش رو انجام داده باشید. عزیزان این کتاب زمانی میتونه در زندگی شما تأثیرگذار باشه که شما فایل‌های صوتیش رو گوش کنید و خودتون رو ملزم کنید تمریناتش رو حداقل به مدت یکماه هر روز، روتین انجام بدید و تا پایان عمر ما باید بر روی اعتماد به نفس و عزت نفسمون کار کنیم تا اینکه انشاءالله، امید به خدا اعتماد به نفس و عزت نفسمون افزایش پیدا کنه. امروز قسمت سوم کتاب رو خدمتتون می‌خونم.

 

 

خود را تشویق و ستایش کنید

به خاطر کوچکترین کار خوبی که انجام می‌دهید خود را ستایش و تشویق کنید. دوست خوبم، این کار رو انجام میدی؟ شما عادت کرده‌اید برای کارهای بد و نادرست خود هزاران بار خود را سرزنش کنید، اما یکبار هم خود را شایسته تشویق و ستایش ندانسته‌اید. دقیقا ما همین کار رو با خودمون می‌کنیم. اگر که در طول شبانه‌روز ما بارها و بارها کارهای خوب و مثبتی رو انجام بدیم خیلی راحت و عادی از کنارشون عبور می‌کنیم و میگیم نه، من کار خاصی انجام ندادم، خب بقیه هم دارند همینطور زندگی می‌کنند، و اگر که برای کسی کار خوبی رو انجام داده باشیم، لطفی رو در حق کسی انجام داده باشیم و وقتی از ما تشکر میشه ما معمولا این جمله رو میگیم: کار خاصی نکردم، نه کاری نکردم، درصورتیکه باید ما بابت کوچکترین کار خوبی که انجام میدیم خودمون رو تشویق کنیم، تحسین کنیم...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 3
09.4mb
09:00

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.