IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش هشتم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش هشتم

11 ماه قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش هشتم

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه شما. عزیزان امیدوارم که حال قلبهاتون فوق‌العاده عالی باشه. امروز هم با یکی دیگه از سری فایلهای کتاب صوتی اعتماد به نفست در ده روز در کنار شما هستم. امیدوارم که قسمتهای قبلی این کتاب رو به دفعات گوش کرده باشید و تمریناتش رو انجام داده باشید و در برنامتون باشه که بعد از این هم این تمرینات رو انجام بدید. امروز قسمت هشتم رو براتون می‌خونم.

 

 

به نام خداوند سودمندی و زیبایی. به نام خداوندی که خیر مطلق هست.

اعتماد به نفس خودپرستی نیست

شاید با آنچه که تا کنون گفتیم گمان کردید که اعتماد به نفس نوعی خودپرستی است، اما باید توجه داشته باشید که خودشیفتگی با خودپرستی خیلی متفاوت است. گرایش خودپرستی این است که خدایا نه اراده‌ی تو، که اراده‌ی خودم کرده شود. می‌خواهم عمرم را چنان که دلم می‌خواهد به انجام برسانم، بیگانه از تو و دیگران. از همین روست که گفته می‌شود خودپرستی از بت‌پرستی بدتر است و کمال شرک است. اما گرایش اعتماد به نفس این است، خدایا با فروتنی و تواضع به قدرت و توانایی تو یقین دارم و باور دارم که تا تو یاورم هستی همواره پیروز و موفقم...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 8
11.4mb
10:54

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.