IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش هفدهم و هجدهم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش هفدهم و هجدهم

10 ماه قبل

  کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش هفدهم و هجدم   

به نام خدا ، سلام دوستان، وقت بخیر ، فرشته پوستی هستم ، دوست و همراه , و مشاوره  شما. عزیزان همراه امیدوارم که حال  قلبهاتون  فوق‌العاده  عالی باشه. و همچنین امیدوارم که قسمت های قبلی  کتاب صوتی اعتماد به نفس  رو همواره گوش میکنید . تمریناتش رو انجام میدید و تا به الان خودتون نتایج فوق العاده ای رو  در زندگی هاتون مشاهده کردید و قرار هست از حالا به بعد هم این روال رو ادامه بدید  . امروز هم  با دو قسمت از این کتاب ارزشمند در کنار شما همراهان هستم .

 

قسمت های هفدهم و هجدهم

به نام خداوند سودمندی و زیبایی به نام خداوندی که خیر مطلق است .

در پی کسب موفقیت باشید هر چند کوچک

 

گفتم که برای پرورش اعتماد به نفس احساس توانا بودن لازم است . اما به هیچ عنوان کافی نیست ذهن شما به تجربه ای عینی نیاز دارد . ذهن شما میخواد موفقیتی را پر رنگ و شفاف در آن ثبت کنید تا در آن بتوانید مدام  به آن استدلال کند که یک بار توانسته ام پس باز هم می توانم و اگر هدف های بزرگی دارید و اعتماد به نفس نداری این هدف های بزرگتان خطر ناک است . برای کسی که خود را  و توانای خود را در عمل باور ندارد . هدف های کوچک و موفقیت های سایه ای کوتاه مدت بسیار بهتر است . هدف مقطعی و کوتاه مدتی را که  دست یابی به آن در ذهنتان آسان به نظر می آید انتخاب کنید و برای تحقق آن اقدام کنید ...

 

 

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 17و 18
14.3mb
15:46

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.