IMG-LOGO
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و پنج و بیست و شش

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و پنج و بیست و شش

یک سال قبل

 کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش بیست وپنج و بیست و شش 

به نام خدا سلام دوستان وقنت بخیر فرشته پوستی هستم . دوست همراه و مشاوره شما عزیزان همراه که  امیدوارم حال قلب هاتون بی نهایت عالی باشه . امروز هم با یکی دیگه از فایل های صوتی کتاب اعتماد به نفس در کنار شما هستم . امیدوارم که از این دو بخش امروز هم لذت ببرید .

 

 

به نام خداوند سومندی و زیبایی به نام خداوندی که خیر مطلق است .

خوشحالی یعنی در مورد خود احساس خوب داشتن

دوباره یاد آوری می کنیم که بخش عمده ای از اعتماد به نفس به احساس شما در مورد خود و تصویر ذهنی شما از خود بستگی دارد . احساس موفقیت برای پرورش اعتماد به نفس بسیار موثر است . اما از این موثرتر احساس رضایت خاطری است که شما از خود دارید . هر آنچه که سبب می شود خودتان یا دیگران را خوشحال ببینید احساسی است که آن لحظه نسبت به خود دارید . هر رویداد و واقعه ای که فکرش را کنید به خودی خود نمی تواند خوشحال کننده باشد . این نمره بیست نیست که یک دانش آموز را خوشحال می کند .بلکه احساس زرنگ و شایسته و لایق بودن که با گرفتن نمره بیست آن دانش آموز در خود  می بیند خوشحالی و شادمانی را در او به وجود می آورد  شما برای آنکه اعتماد به نفس عالی داشته باشید . باید از خود رضایت داشته باشید. باید در احساس خود نسبت به خود دگرگونی مثبت ایجاد می کند پیش از این گفتم که با بیان و ذهنیت مثبت و تصویر سازی مثبت از خود می توانید این دگرگونی مثبت در خود را ایجاد کنید اساسا تمام تمرینات اعتماد به نفس که شما در طول این درس ها انجام می دهید به نوعی احساس خوب و خوشایند را در شما ایجاد می کند ...  

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 25 و26
13.1mb
14:41

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.