IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم دوم

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم دوم

3 سال قبل

گام‌هاي مؤثر در ايجاد و افزايش اعتماد به نفس، در خدمتتون هستم امروز با قدم دوم درجهت ایجاد اعتماد به نفس و افزایش اعتماد به نفس، ارزیابی منصفانه‌ای از خودمون داشته باشیم.

 

 

 جان یونایتس فوتبالیست معروف آمریکایی میگه: بین غرور و اعتماد به نفس تفاوت وجود داره. این یعنی چی؟ یعنی اینکه من اگر قرار هست برای اعتماد به نفسم، برای افزایش اعتماد به نفسم، قدمی بردارم، یکی از اون اقدام‌ها می‌تونه این باشه، که من همونطور که بایستی مهارت‌ها، استعدادها، توانمندی‌های خودم رو باور داشته باشم، رشدشون بدم، بپذیرمشون، باید نقاط ضعفم رو هم بپذیرم، قبولشون کنم، و ازشون فرار نکنم، نخوام بپوشونمشون. تفاوت بین افرادی که اعتماد به نفس دارند و کسانی که اعتماد به نفس ندارند زیاد هست، یکی از اون تفاوت‌ها همین هست که اشخاصی که اعتماد به نفس دارند، همونطور که نقاط قوت خودشون رو باور دارند و پذیرفتند، نقاط ضعف خودشون رو هم پذیرفتند و به هیچ عنوان سعی در پوشاندن و قایم کردنش ندارند. اون‌ها نقاط ضعف خودشون رو به اهدافی برای خودشون تبدیل می‌کنند و روش کار می‌کنند و اون نقاط ضعف رو تبدیل به نقاط قوت خودشون می‌کنند و اگر هم نقطه ضعفی در وجودشون باشه که نتونن روش کاری بکنند و همچنان وجود داره به هیچ عنوان سعی در پوشاندنش ندارند اما ما افرادی رو می‌بینیم که علی رغم اینکه ما مهارت خاصی در وجودشون نمی‌بینیم اما انگار یه غرور خاصی دارند. وقتی که بیشتر باهاشون در تعامل قرار می‌گیریم متوجه می‌شیم که این اشخاص گویا دچار بزرگ‌نمایی در رابطه با خودشون شدند...

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم 2
15.4mb
06:43

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.