IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم سوم

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم سوم

3 سال قبل

گام‌هاي مؤثر در ايجاد و افزايش اعتماد به نفس، مروز با قدم سوم از قدم‌هایی که برای ایجاد اعتماد به نفس و افزایش اعتماد به نفس لازم هست برداریم، در خدمت شما دوستان بهترینم هستم.

 

 

قدم سوم این هست که یاد بگیریم خودمون رو بی‌قید و شرط دوست داشته باشیم. وقتی من خودم رو نمی‌تونم به همین شکلی که هستم دوست بدارم، نمیتونم انتظار داشته باشم که آدم‌های زندگیم منو دوست داشته باشند. من خودم رو دوست دارم پس در اولویت اول خودم هستم، من خودم رو دوست دارم پس برای علاقه‌مندی‌هام احترام قائل هستم، من خودم رو دوست دارم پس برای خودم وقت قائل میشم، من خودم رو دوست دارم پس باید رفتاری نسبت به خودم داشته باشم که باعث آزار خودم نشم، من خودم رو دوست دارم پس به خودم فرصت اشتباه کردن رو میدم، من خودم رو دوست دارم پس اگر دچال خطا و لغزشی شدم به هیچ عنوان، تاکید می‌کنم دوستان، به هیچ عنوان خودم رو مورد سرزنش و تحقیر قرار نمیدم، من خودم رو دوست دارم پس اگر هرکار مثبتی رو در طول شبانه‌روز انجام میدم به سرعت خودم رو مورد تحسین و تشویق قرار می‌دهم که اگر این کار رو به سرعت انجام ندهم ذهن من که معمولا می‌خواد منو به سمت منفی‌ها هدایت کنه، اجازه نمیده که اون کار به من انرژی بده و اون کار رو برای من خیلی خیلی عادی جلوه بده، پس من باید از کارهای خیلی کوچک هم که انجام میدم و اونها کارهای خوب و عالی و مثبتی هستند خودم رو تحسین کنم، تشویق کنم، به خودم انرژی بدم به خودم آفرین بگم، من خودم رو دوست دارم پس علی رغم میلم به درخواست افراد زندگیم آری نمیگم و یک نه قاطعانه رو در بهترین زمان ادا می‌کنم...

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم 3
11.1mb
04:50

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.