IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم چهارم

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم چهارم

3 سال قبل

گام‌هاي مؤثر در ايجاد و افزايش اعتماد به نفس، عزیزان امروز با قدم چهارم از اقداماتی که قرار هست برای ایجاد اعتماد به نفس و افزایش اعتماد به نفسمون در کنار همدیگر برداریم در خدمت شما دوستان نازنینم هستم.

 

 

قدم چهارم ما این باشه که یاد بگیریم به صورت شرطی خودمون رو دوست نداشته باشیم. این به این معنی هست که، اگر خاطرتون باشه زمانیکه سن و سال کمی داشتیم، وقتی که کارهایی می‌کردیم که مورد پسند والدینمون نبود اونها از این جملات استفاده می‌کردند که چون این کار خطا و اشتباه رو انجام دادی من دیگه دوستت ندارم، و ما با این جملات یاد می‌گرفتیم که محبت پدر و مادر شرطی هست.  اگر من اون کارهایی رو بکنم که اونها خوششون میاد، می‌پسندند مورد محبت و تشویق اونها قرار می‌گیرم و اگر یک زمانی کاری بکنم که خودم دوستش دارم اما اونها نمی‌پسندند، مورد بی‌مهری پدر و مادرم قرار می‌گیرم. وقتی که بزرگتر شدم زمانی پیش میومد که من دروغی می‌گفتم، خب والدینم به من می‌گفتند چون دروغ گفتی خداوند دیگه تو رو دوست ندارد، وقتی من این جمله رو از اونا می‌شنیدم این باور رو در ذهنم قرار می‌دادم که پس محبت خداوند هم نسبت به من شرطی هست. و من اگر اونطوری که باید رفتار نکنم مورد بی‌مهری خداوند و پدر و مادرم قرار می‌گیرم. اینطور بود که من یاد گرفتم باید نهایت سعیم رو بکنم که مطابق میل اطرافیانم رفتار کنم نه به اون شکلی که خودم می‌پسندم و خودم راحت هستم...

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم 4
18.1mb
07:53

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.