IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم ششم

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم ششم

3 سال قبل

گام‌هاي مؤثر در ايجاد و افزايش اعتماد به نفس، امروز با قدم ششم از سری اقداماتی که در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس قرار هست در کنار هم برداریم با شما دوستانم هستم.

 

 

عزیزان قدم ششم این باشه که یاد بگیریم که مسئولیت زندگیمون رو صددرصد به عهده بگیریم و از حالا به بعد بصورت آگاهانه زندگی کنیم. بیاییم یه مقایسه کنیم بین آدم‌هایی که اعتماد به نفس دارند و آدم‌هایی که اعتماد به نفس ندارند، افرادی که دارای اعتماد به نفس هستند هیچ زمان برای عدم موفقیت‌هاشون در زندگی که اتفاقا خیلی هم کم هست و معمولا اونها موفق هستند کسی رو جز خودشون مقصر نمیدونند، اما آدم‌هایی که اعتماد به نفسی ندارند معمولا همه رو مقصر میدونند جز خودشون. افرادی که اعتماد به نفس دارند، چون آدم‌هایی هستند که عملگرا هستند، اگر که قرار باشه برای رسیدن به هدفی اقدام کنند، مرحله اولش رو این قرار می‌دهند که با آدم‌هایی که در اون زمینه تخصص دارند مشورت می‌کنند و وقتی که مشورت کردند خودشون تصمیم می‌گیرند، و وقتی تصمیم گرفتند اقدام می‌کنند و وقتی که اقدام کردند تا انتها پیش می‌روند تا اینکه اون کارشون رو به نتیجه برسونند. این افراد وقتی که اقدام می‌کنند دیگه مدام از این و از اون، از افرادی که هیچ سررشته‌ای نسبت به اون کار ندارند مشورت نمی‌گیرند...

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم 6
15.7mb
06:50

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.