IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم اول

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم اول

3 سال قبل

گام‌هاي مؤثر در ايجاد و افزايش اعتماد به نفس، اول من تعریفی از اعتماد به نفس خدمتتون عرض کنم اگر ما بخواییم بگیم که یک شخصی که اعتماد به نفس داره چطور شخصیتی داره، میتونیم بگیم که این شخص فردی هست که نسبت به توانمندی‌های خودش، استعدادهای خودش، خودباوری پیدا کرده، پذیرش پیدا کرده و بخاطر همین تصمیم زیاد می‌گیره و تصمیماتش رو اجرایی می‌کنه.

 

 

و اما قدم اول: ما خیلی‌هامون خیلی اهداف در زندگی‌هامون داریم خیلی خواسته در زندگی داریم، اما بخاطر اینکه اعتماد به نفسمون پایین هست دست به اقدام نمی‌زنیم، حرکتی برای اجرایی کردن اون هدف و خواستمون برنمی‌داریم. حالا باید چکار کنیم، اگر که ما بدونیم این اعتماد به نفس چقدر در موفقیت زندگیمون تاثیرگذار هست، شروع می‌کنیم به قدم برداشتن برای ایجاد و افزایش اعتماد به نفس در وجودمون. حالا قدم اول این هست که من بیام برای خودم هدف‌گذاری کنم، اهداف تعیین کنم، یه سری هدف‌ها رو بنویسم و شروع کنم به اجرا کردن اون اهداف. حالا از ابتدای این راه قرار نیست که من هدف بزرگی رو واسه خودم مشخص کنم و توش بمونم و اتفاقا باعث بشه که همون یه مقدار اعتماد به نفسی هم که داشتم از بین بره. قدم اول این هست که من از اهداف کوچک شروع کنم...
 

گام‌های مؤثر در ایجاد و افزایش اعتماد به نفس - قدم 1
17.3mb
07:32

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.