IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
سنگ‌های قیمتی و جواهرات درون

سنگ‌های قیمتی و جواهرات درون

یک سال قبل

سنگ‌های قیمتی و جواهرات درون، بیایید کمی فکر کنیم چقدر از سنگ‌های قیمتی و جواهرات درونمان که هدایای ارزشمند خالقمان هست استفاده می‌کنیم. بیاییم کمی فکر کنیم چقدر متوجه گوهر درونمان هستیم. بیاییم کمی تفکر کنیم.

 

 

ما می‌رویم و از جواهر فروشی شهرمان جواهرات گرانقیمتی تهیه می‌کنیم و پول‌های خیلی زیادی را بابتشان پرداخت می‌کنیم برای اینکه خودمان را با آن جواهرات زیباتر کنیم و بیاراییم و در میان مردم جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای داشته باشیم. پس چرا از جواهرات درونمان که همان استعدادها و توانمندی‌های هر کدام از ما هست هیچ استفاده‌ای نمی‌کنیم و گاه اصلا نمی‌بینیمشان و باورشان نمی‌کنیم و موجودیتی به آنها نمی‌دهیم.
بیایید کمی تفکر کنیم. چرا به این فکر نمی‌کنیم که ما در مقابل خداوندی که درونمان را غنی از خصلت‌ها، نبوغ و استعدادهای بی‌نظیری کرده مسئولیم. چرا به این فکر نمی‌کنیم که ما در مقابل اعتماد خداوند باید پاسخ‌گو باشیم. چرا به این فکر نمی‌کنیم اگر کمی، تنها کمی از گله و شکایاتمان دست برداریم اوضاع و شرایطمان بهتر، بلکه خیلی بهتر می‌شود. بیاییم کمی تفکر کنیم در دنیایی که هرکس به دنبال حساب سود و زیانش است مارا چه می‌شود که زیان گله و شکایات و نق و غر زدن‌های مدام را به سود مثبت اندیشی ترجیح می‌دهیم. بیاییم کمی تفکر کنیم. بیاییم فکر کنیم که با چه کسانی معاشرت می‌کنیم، آیا با آنها حالمان خوب است، آیا با آنها در محضر خداوند هستیم. یا اینکه گرفتار و نالان و منفی هرچه مثبت هستیم.
 

سنگ‌های قیمتی و جواهرات درون
6.0mb
02:37

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.