IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش چهارم - شناخت قدرت شگفت انگیز ذهن (باورها)

معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش چهارم - شناخت قدرت شگفت انگیز ذهن (باورها)

یک سال قبل

شناخت قدرت شگفت انگیز ذهن (باورها)

در جهان تعداد خیلی خیلی کمی‌از مردم هستند که پذیرفته اند قدرتمند هستند و خالق شرایط خویش می‌باشند...

بیشتر افراد معتقد هستند که در جهان با تقدیر از پیش تعیین شده وارد شده اند و هر شرایطی که تا به الان تجربه کرده اند را به پای قسمت و تقدیر خویش قرار می‌دهند.

اما حقیقت چیز دیگریست؛ واقعیت آن است که خداوند که خود خالق هرآنچه در عالم هست می‌باشد این امکان و اجازه را به انسانها داده تا بتوانند هر شرایط و سرنوشتی که می‌خواهند را با ابزاری که در اختیار دارند خلق نمایند.

خداوند حکیم قدرت خلق کنندگی به انسان نیز داده و با وجود اراده و اختیار و زمان کافی به وی این فرصت را داده تا خود سازنده شرایط و رویدادهای زندگی خویش باشد منتها اکثر آدمها متأسفانه چنین حقیقت غیر قابل انکاری را نپذیرفته و دائما برای بدبختی ها، شکست ها، عذاب و رنجهایی که متحمل شده اند دنبال کسی یا کسانی می‌گردند تا تقصیرها را به گردن او بیندازند بلکه اینگونه عدم کنترل بر زندگی خویش را توجیه نمایند...

به نظر می‌رسد کسانی که می‌خواهند وضعیت زندگی خود را تغییر دهند برای قدم نخست بایستی مسئولیت هر آنچه در تجربیاتشان ثبت کرده اند را به عهده گیرند و بپذیرند که هر آنچه رخ داده حاصل نظام باوری اعتقادی خودشان بوده که در ذهن جای داده اند و چنانچه بدنبال دگرگونی پایدار می‌باشند باید قدرت شگفت انگیز ذهن و یا همان باورهایشان را جدی بگیرند و با تامل و دقت بیشتری معتقدات نامناسب را شناسائی کنند و آنها را تغییر دهند و باورهای مناسبی را در ذهن ثبت نمایند تا بدین ترتیب اوضاع و احوالاتشان در تمامی‌بخشها (مالی، معنوی، ارتباطات، سلامتی) متحول شوند.

 

شناخت قدرت شگفت انگیز ذهن (باورها)
93.23mb
20:25

 

 

شناخت قدرت شگفت انگیز ذهن (باورها)
49mb
20:25

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.