IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن - قسمت اول - بی نهایت قدرت در ذهن من است

قدرت ذهن - قسمت اول - بی نهایت قدرت در ذهن من است

یک سال قبل

قدرت ذهن – قسمت اول – بی نهایت قدرت در ذهن من است

با وجود قدرت نامحدود ذهنمون، زندگی‌هامون تو وضعیت خوبی نیست... چرا؟ تنها به این دلیل که بیشترمون از وجود این قدرت آگاهی نداریم، نمی‌دونیم که خداوند عالم ما رو هم مثل خودش خالق قرار داده و اراده کرده که ما اراده‌ی تعیین سرنوشتمون رو به دست خودمون بگیریم. خبر نداریم که ما انسان‌ها تنها موجودات هستی هستیم که آزادانه می‌تونیم حاکم بر زندگی‌هامون باشیم.

چه کسی می‌تونه منکر این باشه که تو این جهان برای هر معلولی، علتی وجود داره؟ پس چرا ما نمی‌تونیم به این درک برسیم که این خود ما هستیم که این اوضاع و شرایط رو برای تجربه کردن‌هامون انتخاب کردیم، اون هم با نوع عملکردمون تو هر بخش از زندگی و نوع رفتارهامون برای شرایطمون علت شده.

آیا زمانش نرسیده که به یاد بیاریم ما خلق نشدیم که تن به هر شرایط و وضعیتی بدیم؟ ما با قدرت اراده خلق نشدیم که به دیگران و هر فکر و باورشون اجازه بدیم که برامون تعیین شرایط کنن. ما آزادی کامل رو نداریم تا به دیگران فرصت گرفتن اون رو بدیم. ما اجازه نداریم که از بی نهایت قدرتی که در ذهن‌هامون هست در جهت تحقق افکار و باورهای پوسیده‌ی القا شده مون استفاده کنیم. ما اینجا نیستیم تا روشهای اشتباه زندگی دیگران و گذشتگانمون رو دوباره و دوباره و دوباره تکرار کنیم. ما اینجا هستیم که هر لحظه و هر ساعت و هر روز به خالقمون و خودمون ثابت کنیم لایق اون هستیم که خودمون آزادانه و تنها با اراده خودمون معماری بهترین سرنوشت رو برای دنیا و زندگی ابدی مون به دست بگیریم و اینجا هستیم تا ثابت کنیم:

 

 «قسمت و تقدیر از پیش تعیین شده تنها برای کسی محقق میشه که باور کنه با یک سرنوشت نوشته شده به دنیا اومده»

 

قدرت ذهن – قسمت اول – بی نهایت قدرت در ذهن من است
223mb
13:18

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت اول – بی نهایت قدرت در ذهن من است
11.8mb
12:56

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.