IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن – قسمت هفتم - خوشبختی و سعادتمندی نتیجه ذهن پرورش یافته

قدرت ذهن – قسمت هفتم - خوشبختی و سعادتمندی نتیجه ذهن پرورش یافته

یک سال قبل

قدرت ذهن – قسمت هفتم – خوشبختی و سعادتمندی نتیجه ذهن پرورش یافته

جهانی که در آن متولد شده‌ایم و در آن زندگی می‌کنیم پر است از بی‌نهایت شکل و شیوه برای زیستن... هر کس به شیوه‌ی خودش زندگی می‌کند هرکس در این دنیا جهانی برای خودش ساخته، هرکس در حال تجربه کردن زندگی منحصر به فرد خودش هست. اما یک جهان و این همه جهانبینی؟! یک دنیا و این همه تفاوت؟! یک سیاره و این همه تضاد؟! واقعا چرا افراد بشر در نحوه زندگی‌هایشان تا این اندازه با یکدیگر فرق می‌کنند؟ چرا همه‌ی انسان‌ها به یک شکل زندگی نمی‌کنند؟

پاسخ این است، انسان که پیچیده ترین، شگفت‌انگیزترین و خارق‌العاده ترین مخلوق پروردگار یکتا بر روی سیاره‌ی زمین است با قدرت اراده و اختیار و آزادی به دنیا آمده و با همین ابزار است که تفاوت‌ها را در نوع زیستش با دیگر همنوعانش به وجود آورده.

حال یک سوال، چرا تمام انسان‌های روی زمین به یک نسبت خوشبخت و یا سیه‌بخت نیستند؟ تنها به دلیل افکار و باورهایشان در مورد ابعاد مختلف زندگی‌هایشان است که این همه تفاوت و تضاد در زندگی‌های آدم‌ها به چشم می‌خورد و چنانچه شخصی در شرایط عالی زندگی می‌کند این بدین معناست که او در ذهنش باورهایی را پرورش داده و پذیرفته که برای او نتیجه خوشبختی و سعادتمندی را به ارمغان آورده، در مقابل فردی که نه تنها در شرایط خوبی به سر نمی‌برد بلکه تمام مدت دچار رنج و عذاب تمام نشدنیست. او در حال تجربه کردن باورهای نابودکننده‌ایست که در ذهنش با عنوان معتقدات پذیرفته شده جای گرفته‌اند.

 

پس در نتیجه این خود افراد بشر در جهان هستند که با ابزار آزادی و اراده و اختیارشان، احوالاتشان را هر لحظه به وجود می‌آورند و هیچکسی جز خود فرد در خلق سرنوشتش دخالتی ندارد.

 

 

قدرت ذهن – قسمت هفتم – خوشبختی و سعادتمندی نتیجه ذهن پرورش یافته
410mb
25:33

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت هفتم – خوشبختی و سعادتمندی نتیجه ذهن پرورش یافته
23mb
25:13

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.