IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن – قسمت سیزدهم - رشد و شکوفایی در راستای خودباوری و خودشناسی

قدرت ذهن – قسمت سیزدهم - رشد و شکوفایی در راستای خودباوری و خودشناسی

یک سال قبل

قدرت ذهن – قسمت سیزدهم – رشد و شکوفایی در راستای خودباوری و خودشناسی

خودباوری و اصل اعتماد به نفس است که باعث رشد و شکوفایی هر انسان در جهان شده و خواهد شد. حال یک سوال، خودباوری چیست؟ خودباوری همان نیرو و قدرت شگفت انگیزی است که اگر فرد بتواند آن را بیابد و در جهت شکوفاییش حرکت کند، خواهد توانست به شرایطی دست پیدا کند که در رویا و خیالش همیشه می‌خواسته. خودباوری بدین معناست که فرد بتواند به این درجه از خودشناسی برسد که می‌تواند بخواهد هر آنچه را می‌خواهد. می‌تواند بسازد هر آنچه را که می‌خواهد. می‌تواند داشته باشد هر آنچه را که می‌خواهد. می‌تواند باشد هر آنچه را که می‌خواهد. پس اینکه می‌گویند خواستن توانستن است، واقعیت دارد، به شرط آنکه خواستنش از جنس اقدام‌های شجاعانه و برداشتن گام‌های خالی از ترس باشد در جهت دست‌یابی به خواسته‌ها.

خودباوری را این طور می‌توان دید که بتوانی تمام خودت را بپذیری، یعنی نقاط قوت و نقاط ضعفت را بشناسی و سعی نکنی که نقص‌هایت را بپوشانی و نخواهی انرژی‌هایت را صرف اعمال بیهوده‌ای کنی که نهایتا تو را به هیچ شرایط خوبی نمی‌رساند. خودباوری را کسانی اثبات کرده‌اند که با نحوه زندگی‌شان توانستند برای جهان ارزش‌های ماندگاری را ایجاد کنند، در نتیجه هم خودشان در شرایط عالی زندگی کردند و هم دیگران را از آن شرایط عالی بهره‌مند کردند.

 

قدرت ذهن – قسمت سیزدهم – رشد و شکوفایی در راستای خودباوری و خودشناسی
383mb
25:47

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت سیزدهم – رشد و شکوفایی در راستای خودباوری و خودشناسی
23.2mb
25:26

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.