IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن – قسمت چهاردهم - تمام زندگیمان محصول توجهاتمان است

قدرت ذهن – قسمت چهاردهم - تمام زندگیمان محصول توجهاتمان است

یک سال قبل

قدرت ذهن – قسمت چهاردهم – تمام زندگیمان محصول توجهاتمان است

قانون جذب، جهانی که ما انسان‌ها در آن متولد شده‌ایم، جهانی کاملا قانونمند و صددرصد هوشمند است. جهانی‌ است که شما و من همواره در حال تجربه کردن آن موضوعاتی هستیم که برایمان ایجاد توجه و تمرکز کرده‌اند. جهان بر اساس سیستم غیرقابل تغییر به وجود آمده و آن سیستم را اینطور می‌توان شرح داد: در طول ساعات و لحظاتت به چه چیزهایی می‌اندیشی؟ به چه موضوعاتی توجه نشان می‌دهی؟ به چه رفتارهایی می‌پردازی و به چه واکنش‌هایی مشغولی؟ این‌ها همان ریشه‌هایی است که شرایط فعلی زندگیت را در مورد سلامتی، روابط و اوضاع مالی به وجود آورده.

دوست عزیز، نباید از خاطر ببریم که تنها من و شما هستیم که در حال به وجود آوردن اتفاقات و شرایط زندگیمان هستیم.

اگر که در زندگی دچار ناراحتی‌ها، رنج‌ها و سختی‌ها هستیم کسی را به جز خودمان نباید مسئول بدانیم، چراکه به هر شکلی به موضوعات ناراحت کننده‌ی زندگیمان نگاه کنیم خود را خالق اوضاع و احوالاتمان می‌بینیم. اگر که به این درک از موضوع رسیده باشیم که تمام زندگیمان محصول توجهاتمان است. حتی اگر در بخش‌هایی از زندگیمان نقش پررنگی از فردی را می‌بینیم، در آن زمان هم این ما بودیم که با پذیرش نقش داشتن دیگران در سرنوشتمان آن‌ها را در ایجاد شرایط نامطلوب دخیل کرده‌ایم. در نتیجه زندگی‌های افراد بشر در جهان تشکیل شده از تجربه آن موضوعات و اتفاقات و شرایطی که همواره به آن پرداخته‌اند و برایشان مهم جلوه کرده بوده و هیچ چیزی خارج از این قاعده هرگز رخ نداده، نمی‌دهد و نخواهد داد.

این قانون بدون تغییری است که قانونگذار یکتا در جهان بنا نهاده.

 

قدرت ذهن – قسمت چهاردهم – تمام زندگیمان محصول توجهاتمان است
311mb
31:11

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت چهاردهم – تمام زندگیمان محصول توجهاتمان است
28.2mb
30:50

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.