IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن – قسمت پانزدهم - اطرافمان را از افراد نامناسب پاکسازی کنیم

قدرت ذهن – قسمت پانزدهم - اطرافمان را از افراد نامناسب پاکسازی کنیم

11 ماه قبل

قدرت ذهن – قسمت پانزدهم – اطرافمان را از افراد نامناسب پاکسازی کنیم

اینکه ما بخواهیم شرایط نامطلوب زندگیمان تغییر کند و اینکه ما بخواهیم موقعیت‌های خوب زندگی را درک کنیم، اینکه ما بخواهیم اتفاقات زیبا را تجربه کنیم، همگی مستلزم پرداخت هزینه است. و هزینه آن این است که اطرافمان را پاکسازی کنیم. شرایط زندگیمان به شدت متاثر از افرادیست که با آنها در تعامل و معاشرت هستیم. افرادی که ما با آنها ساعات و لحظاتمان را می‌گذرانیم تا حد بسیار زیادی بر روی به وجود آمدن موقعیت‌های خوب و یا بدمان موثر بوده‌اند. نوع صحبت کردنشان، نحوه‌ی عملکردشان، دیدگاه‌هایشان در مورد زندگی، حتی نحوه تفکراتشان بر روی ما و زندگیمان موثر بوده. چنانچه در مورد این واقعیت شک و شبهه دارید، به تجربیاتتان که با آنها مشترک است نگاه کنید و ببینید که چقدر از زندگی‌تان، دردهایتان، رنج‌هایتان، موضوعات مورد شکایتتان شبیه آنهاست. ببینید که تمام لحظاتی که با آنها مراوده دارید در حال گله گذاری نسبت به موضوعات مشترکتان هستید و همواره از شرایط یکسانی برخوردارید. چنانچه در موضوع سلامتی در شرایط مناسبی نیستید اتفاقا معاشرینتان هم از سلامتی کامل برخوردار نیستند. چنانچه اوضاع مالیتان وضعیت مناسبی ندارد آنها هم به همین صورتند. اگر در روابطتان مدام دچار مشکلات و چالش‌ها هستید، دقیقا آنها هم روابط خوب و سالمی را نتوانسته‌اند برای خودشان خلق کنند.

درنتیجه ما و دوستانمان و معاشرینمان بر روی یکدیگر بیشتر از آنچه که فکرش را بکنیم تاثیر می‌گذاریم. پس حالا که این جمله واقعیت دارد که از روی دوستانم می‌توانی پی به چگونگی شخصیتم ببری و حالا که می‌خواهم شرایط بهتری را در زندگیم به وجود بیاورم، یکی از اقدامات اساسی و بدون فوت وقت بایستی این باشد که اطرافم را از افراد نامناسب پاکسازی کنم. همان افرادی که تا به الان با جهانبینی نامناسبشان توانسته‌اند بر روی من و زندگیم تاثیرات نامناسبی بگذارند.

 

قدرت ذهن – قسمت پانزدهم – اطرافمان را از افراد نامناسب پاکسازی کنیم
325mb
22:23

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت پانزدهم – اطرافمان را از افراد نامناسب پاکسازی کنیم
20.1mb
22:03

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.