IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن - قسمت شانزدهم - تمرکز بر خودسازی همه چیز است

قدرت ذهن - قسمت شانزدهم - تمرکز بر خودسازی همه چیز است

11 ماه قبل

قدرت ذهن – قسمت شانزدهم - تمرکز بر خودسازی همه چیز است

به دنبال تغییر شرایط هستیم اما به خیال خود برای اینکه دچار احساس گناه و عذاب وجدان از این موضوع که من در برابر دیگران مسئول هستم نشویم، تمام مدت سعی می‌کنیم که آدم‌های زندگیمان را هم به هر شکلی که می‌توانیم با خود همراه کنیم. غافل از اینکه ما برای بدست آوردن هر موقعیت و شرایط خوبی هرگز به همراهی دیگران از روی جبر و زور نیاز نداریم. در این مسیر خودسازی تنها شرط لازم همراهی صددرصدی خودمان است. همراهی که از روی تعهد و احساس مسئولیت در برابر هدیه زندگی که در اختیارمان هست، دربرابر بی‌نهایت قدرت ذهنی که برای خلق بهترین سرنوشت‌ها در دستمان داریم می‌آید. پس چرا تا این اندازه اصرار داریم که افراد را متقاعد کنیم که بایستی به راهی که ما برای خودمان انتخاب کردیم بیایند و با ما همراه باشند، چرا؟ به همان اندازه که برای خودمان حق انتخاب مسیر سرنوشت قائلیم برای دیگران نیستیم. رها کنیم آدم‌ها را. اجازه دهیم که آنها خودشان انتخاب‌گر راه و روش زندگیشان باشند. به نظر شما دچار اشتباه می‌شوند؟ به خطا می‌روند؟ چه چیزی باعث می‌شود که ما فکر کنیم می‌توانیم تا همیشه از دچار خطا و لغزش شدن آنها جلوگیری کنیم؟ مگر خودمان تمام مدت مسیر زندگیمان را صددرصد درست طی کرده‌ایم که از آنها چنین انتظار نامعقولی را داریم؟ ما هم در طول زندگی دچار خطا و اشتباهات شده‌ایم، اما اتفاق وحشتناکی برایمان رخ نداده. تنها شکست‌هایمان باعث شده باتجربه‌تر، آگاه‌تر و صبورتر شویم. چرا دوست نداریم که آنها هم فرصت تجربه کردن را داشته باشند ولا به قیمت شکست خوردنشان.

انرژی که ما در اختیار داریم بایستی صرف خلق بهترین لحظات و بهترین شرایط و اتفاقات شود. حال کاری که من و شما بایستی انجام دهیم آن است که با تمام تمرکز در این مسیر ادامه دهیم تا نتایج فوق‌العاده لذت‌بخشمان آنقدر زندگیمان را روشن و زیبا کند که عزیزانمان را ترغیب به وارد شدن به مسیر زیبای خودسازی کند. این همان کمک بزرگیست که ما می‌توانیم در حق هرکسی که دوستش داریم بکنیم.

 

قدرت ذهن – قسمت شانزدهم
319mb
24:26

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت شانزدهم
22.1mb
24:09

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.