IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن - قسمت هجدهم - برای دیگران نقش خداوند را بازی نکنید

قدرت ذهن - قسمت هجدهم - برای دیگران نقش خداوند را بازی نکنید

11 ماه قبل

قدرت ذهن – قسمت هجدهم - برای دیگران نقش خداوند را بازی نکنید

ترحم و دلسوزی‌هایی که ما در حق دیگران از خودمان نشان می‌دهیم نه باعث نجات آنها از شرایط بدشان می‌شود نه باعث به وجود آمدن اتفاق خوبی برای ما خواهد شد. جهان قانونمندی که ما در آن متولد شده‌ایم به ما می‌گوید هوشیارانه و هوشمندانه، متمرکز بر خوشی‌ها و شادی‌های افراد باش تا با قانون جذب خوشی و شادی و لذت بیشتری را وارد زندگیت کنی. افرادی که در اطرافت هستند و دائماً در حال تجربه کردن شرایط نامطلوب هستند را مدنظرت نگیر. چرا که آنها خود مسبب اوضاع نابسامانشان هستند. آنها همین کاری که تو می‌کنی، "توجه به شرایط نامطلوب افراد دیگر" را داشته‌اند که حالا خودشان دچار وخامت اوضاع هستند. چنانچه دیدگاهشان را در مورد کانون تمرکزشان تغییر دهند آنها دیگر آن شرایط نابسامان را نخواهند داشت. درعوض وارد شرایط خوب و عالی زندگی خواهند شد. تنها به این شرط که مناظر مورد توجهشان از زندگی را تغییر دهند و رو به خوشی و شادی و لذت و حال خوب خودشان و افراد دیگر داشته باشند.

افرادی که تمام مدت سعی می‌کنند برای دیگران دلسوزی کنند و همواره تلاش می‌کنند از خودشان بزنند، بلکه دیگران ناخوش را خوشحال و راضی کنند بر اساس قانون تغییرناپذیر حاکم بر جهان محکوم به تجربه تلخ‌ترین لحظات و اتفاقات هستند. چراکه آنها از خاطر برده‌اند که تمام مخلوقات در این جهان خالق و صاحب اختیار و هدایتگری دارند که چنانچه خود افراد بخواهند در وضعیت نامطلوبشان تغییری ایجاد کنند در همان لحظه تصمیم‌گیری و اقدام در جهت دگرگونی شرایطشان، خداوند و تمام کائنات به کمکشان می‌شتابند و او را به سمت و سوی خواسته‌هایش رهنمون می‌شوند. باور به این دیدگاه یک ایمان توحیدی می‌طلبد که از یکتا رب‌العالمین آن را می‌طلبیم.

 

قدرت ذهن – قسمت هجدهم
378mb
26:31

 

 

فایل صوتی قدرت ذهن – قسمت هجدهم
24mb
26:13

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.