IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن - قسمت بیستم - هدف داشتن نشانه عزت نفس

قدرت ذهن - قسمت بیستم - هدف داشتن نشانه عزت نفس

یک سال قبل

قدرت ذهن – قسمت بیستم – هدف داشتن نشانه عزت نفس

جهان پر است از افرادی که هیچ برنامه روشنی برای ساعات و روزها و زندگیشان ندارند. جهان پر شده از انسانهای بی هدفی که هیچ انگیزه و امیدی برای آینده زندگیشان ندارند. اما چرا انسانی که می‌تواند سرشار از شور و شوق و انگیزه رسیدن به علاقمندی‌هایش باشد تا به این اندازه ناامید و دلسرد است؟ مگر نه این است که ما اینجا هستیم تا به تمام خواسته‌ها و آرزوهایمان دست پیدا کنیم؟ مگر نه این است که در همین جهان، هستند افرادی که نه تنها به خواسته‌ها و آرمان‌هایشان جامه عمل پوشانده‌اند، بلکه هر روز برای خود اهداف واضح و روشنی را برای دنبال کردن و به دست آوردنشان مشخص می‌کنند؟ چه تفاوتی بین این دو گروه از انسان‌هاست؟ گروه اول افرادی که باری به هر جهت زندگی می‌کنند و تمام مدت در حسرت و ناامیدی نرسیدن به آرزوهایشان به سر می‌برند. گروه دوم انسان‌های سرشار از انرژی و شوق و انگیزه که می‌دانند از زندگیشان چه می‌خواهند و برای هر لحظه و دقیقهشان هم برنامه‌ریزی دقیق دارند. و اتفاقاً گروه اول را برای به دست آوردن آرمان‌هایشان به خدمت گرفته‌اند.

به نظر می‌آید تفاوت تنها در یک چیز است و آن هم این است که گروه اول همان‌هایی هستند که ذره‌ای برای استعدادها و توانمندی‌هایشان اعتبار و باور قائل نیستند و اصلا نمی‌توانند بپذیرند که با افراد گروه دوم هیچ تفاوتی ندارند و تفاوت تنها در خودباوری و عدم خودباوری آنها با گروه دوم است. و چنانچه این افراد خودکم بین دیدگاهشان نسبت به خودشان و توانمندی‌هایشان و امکاناتشان تغییر دهند لاجرم تمام شرایط زندگی در جریان به خودباوری رسیدنشان تغییرات اساسی پیدا خواهد کرد. و آرام آرام این گروه از انسان‌ها هم می‌توانند در مسیر خودباوری و خود ارزشی و تعیین هدف، زندگیشان را متحول کنند و پا به جهان سراسر شور و شوق و انگیزه‌ی رسیدن به اهداف آرمان‌ها قرار دهند.

 

قدرت ذهن - قسمت بیستم - هدف داشتن نشانه عزت نفس
353mb
18:40

 

 

قدرت ذهن - قسمت بیستم - هدف داشتن نشانه عزت نفس
16.8mb
18:21

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.