IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
قدرت ذهن - قسمت بیست و یک - صبر از موضع قدرت، نه ضعف

قدرت ذهن - قسمت بیست و یک - صبر از موضع قدرت، نه ضعف

یک سال قبل

قدرت ذهن – قسمت بیست و یک – صبر از موضع قدرت، نه ضعف

صبوری کردن در برابر ناملایمات و نابسامانی‌ها، می‌تواند انسان را از هر شرایط نامناسب و رنج‌آوری نجات دهد. به این شرط که صبر زیبا باشد و با خود آرامش روان به همراه داشته باشد. صبر زیبا را اینگونه می‌توان تفسیر کرد که شخص علیرغم آزارها و ناراحتی‌هایی که در اطرافش وجود دارد با هوشمندی آگاهانه، هیچگونه تمرکزی را برایش هزینه نمی‌کند. در عوض برای خودش در تاریکترین مکان حضورش، دنیایی روشن از سرشار از امید و انگیزه و آرزو ترسیم کرده که نه تنها از شرایط موجود رنجی را متحمل نیست، بلکه در دنیای زیبای ساخته و پرداخته ذهنش، سرخوش و آرام و شاد و امیدوار حضوری شادمانه دارد. و اینچنین فردی از آنجایی که شرایط را به هر اندازه زشت و نادلخواه، باور نکرده و کوچکترین توجهی را از خود نشان نداده، خیلی سریع جهان به او و حال خوب درونش پاسخ می‌دهد و او را از شرایط کاملا نامناسبی که در واقعیت وجود داشت، وارد جهانی می‌کند که خودش از مدتها قبل آن را در ذهنش ترسیم کرده بود. جهانی سرشار از شادی و خوشحالی و آرامش و ثروت و سلامتی.

پس صبر و عدم واکنش نسبت به شرایط نادلخواه نمی‌تواند نشان دهنده ضعف یک شخص باشد، بلکه نشانه قدرتی است که از هوشمندی و آگاهانه رفتار کردن فرد می‌آید و جهان هم که قانونمند و هوشمند است به کانون توجه پاسخ کاملاً منطبق با نقطه تمرکزمان می‌دهد.

 

قدرت ذهن - قسمت بیست و یکم - صبر از موضع قدرت، نه ضعف
242mb
19:40

 

 

قدرت ذهن - قسمت بیست و یکم - صبر از موضع قدرت، نه ضعفف
17.1mb
19:20

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.