IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش سوم - مفهوم واقعی سپاس گزار بودن

معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش سوم - مفهوم واقعی سپاس گزار بودن

یک سال قبل

مفهوم واقعی سپاس گزار بودن

به نظر می رسد که بیشتر آدمها معنای حقیقی شکرگزاری و سپاس گزار بودن را درک نکرده اند و همگی نسبت به این اصل اساسی بی توجه بوده و هستند...

و جالب اینجاست که چون افراد نتوانسته اند درک صحیحی از این قانون بی نهایت تاثیرگزار بر زندگیشان داشته باشند هرروز و هرلحظه در مشکلات و رنجها گرفتارند و در کل حال و روز خوبی ندارند...

سپاس گزار بودن از آن اصولی ست که اگر مردم بدانند تا چه اندازه درست اجرا کردنش می تواند بر شرایط و تغییر احوالاتشان موثر باشد برای لحظه ای دست از شاکرانه زندگی کردن برنمی دارند اما موضوع آنجاست که مردم نمی خواهند بپذیرند قدرشناسی تنها به گفتن الهی شکر نیست مسئله خیلی عمیق تر و عملی تر از آن است که کسی برای داشتن شرایط خوب و داشته هایش تنها به گفتن الهی شکر بسنده کند و تازه خود را جزو افراد شاکر هم محسوب نماید.

مسلما و حقیقتا ما انسانها طالب زندگی شاد و شرایط خوب هستیم اما اکثرمان به آنچه خواهانش هستیم دست پیدا نکرده ایم و تنها روزها و زمان های کمی بوده که شرایط خوبی را تجربه کرده ایم  و علت این هست ک ما انسانها یاد نگرفته ایم شکرگزار خالق، خویشتن و دیگران و داشته هایمان باشیم یا بهتر است بگویم ما آدمها نمی دانستیم برای آنکه همواره در موقعیت خوبی قرار داشته باشیم بایستی از هر آنچه در اختیارمان است دقیقا در مسیر درست آن استفاده کنیم برای مثال از زمانی که داریم می بایست تنها و تنها در مسیر ارزشمند بودن و ارزش ایجاد کردن استفاده کنیم.

پس نتیجه ای که میگیریم این است:

«که هرگاه خواستیم نعمات و رحمت بی حساب خداوند در زندگی امان جریان پیدا کند باید بتوانیم دقیقا مصداق یک انسان سپاس گزار و قدرشناس زندگی کنیم»

 

مفهوم واقعی سپاس گزار بودن
60.5mb
19:25

 

 

مفهوم واقعی سپاس گزار بودن
44.4mb
19:25

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.