IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
امروز چیست؟

امروز چیست؟

3 سال قبل

امروز چیست؟ امروز هدیه‌ای است از سمت خداوند عالم برای زندگی کردن به شرط حال خوب. امروز چیست؟ امروز فرصتی است از جانب خالق هستی برای بهره بردن از همه آنچه خالقت برایت آفریده به شرط خواستنت.

 

 

امروز چیست؟ امروز نشانه بودنت است، پس نشان بده که هستی به شرط غنیمت شماردنش. امروز چیست؟ امروز تنها موعدی است که باید تنها و تنها صرف امروز شود و نه پرستاری از زخم‌های گذشته. امروز چیست؟ امروز روز عشق ورزیدن است به خود، به خالق خود و به انسان‌هایی که طالب عشقتان هستند و آن را با تمام وجودشان می‌پذیرند. امروز چیست؟ امروز روزی است که من تنها مسئول خودم هستم به شرط هدر ندادنم. امروز چیست؟ امروز روزی است که من از عهده اعتمادی که خداوند به من کرده برآیم و از لحظه‌ به لحظه‌ی زندگی‌ام نهایت رضایت و خرسندی را با بهره از توانمندی‌هایم داشته باشم. امروز چیست؟ امروز روزی است که بایستی بذرهای بزرگی و رحمتی که خداوند در وجودمان قرار داده را با بخشنده بودن رشد دهیم. امروز چیست؟ امروز روزی است که باید حرکت کرد و رو به جلو رفت به شرط نایستادن و به عقب برنگشتن. امروز چیست؟ امروز روزی است که باور کنیم این خودمان هستیم که زندگیمان را می‌سازیم!!!

امروز چیست؟
4.6mb
02:00

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.