IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش یازدهم و دوازدهم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش یازدهم و دوازدهم

یک سال قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش یازدهم و دوازدهم

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه , و مشاوره شما. عزیزان .امیدوارم که حال قلبهاتون فوق‌العاده عالی باشه. امروز هم با یکی دیگه از فایلهای کتاب صوتی اعتماد به نفس در کنار شما هستم. امیدوارم که قسمت های قبلی این فایل ها رو به دفعات گوش کرده باشید و تمریناتش رو انجام داده باشید و در برنامتون باشه که بعد از این هم این روال رو ادامه بدید که در این صورت نتایج فوق العادش رو در زندگی هاتون تجربه میکنید .

 

به نام خداوند سودمندی و زیبایی. به نام خداوندی که خیر مطلق هست.

قسمت یازدهم و از مواهب الهی لذت ببرید

خود را از موهب های الهی محروم نکنید ,محروم سازی از موهبت به ذهن القا میکند تو شایسته بهره مندی از موهبت نیستی از تفریحگاه ها مکان های سرگرمی و غیره حتما استفاده کنید . به ویژه اگر به عالی بودن آنها اطمینان دارید . و تا کنون خود را با دلیل و یا بی دلیل خو را از آنها خود را محروم ساخته اید . مثلا اگر شما به ورزش مفرح اسکی علاقه مند هستید و معتقد هستید که فوق‌العاده نشاط آور است همین امروز برای این ورزش برنامه ای بریزید هر محرومیتی که به درازا بکشد عدم شایستگی را به ذهن القا می‌کند ...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 11و 12
16.7mb
15:31

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.