IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش سیزدهم و چهاردهم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش سیزدهم و چهاردهم

یک سال قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش سیزدهم و چهاردهم  

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه , و مشاوره شما. عزیزان .امیدوارم که حال قلبهاتون فوق‌العاده عالی باشه. امروز هم با یکی دیگه از فایلهای اعتماد به نفس در ده روز  در کنار شما همراهان هستم.قرار هست توکل بر خداوند امروز قسمت های سیزدهم و چهاردهم از این کتاب فوق العاده ارزشمند رو براتون بخونم .

 

 

به نام خداوند سودمندی و زیبایی به نام خداوندی که خیر مطلق است .

قسمت سیزدهم خود را سرزنش نکنید.

پیامد احساس گناه که نقش اصلی را در گشتن اعتماد به نفس بازی می کند سرزنش خود است . شما یکبار مرتکب اشتباه می شوید. اما ساعت ها , روز ها و هفته ها به سرزنش خود می پردازید . این تکرار سرزنش ها احساس گناه را در شما تشدید می کند اگر عقده شما این است که اشتباه کرده اید , چرا درصدد جبران بر نمی آید و به سرزنش خود ادامه می دهید . به خصوص اگر کسی را آزار  داده باشید سعی می کنید با سرزنش مداوم خود به شکلی به خود آزار برسانید و نتیجه را مساوی کنید .باید بدانید که برای جبران خطا , سرزنش خود اعتماد به نفس را ا نقدر پایین می آورد که دیگر جایی برای جبران واقعی آن خطا باقی نمی ماند . میدانید چرا عزیزان برای آنکه زمانی که من مداوم برای یک اشتباه کوچیک خودم رو سرزنش می کنم انقدر اعتماد به نفس رو در خودم پایین می آورم و انقدر اون اشتباه و خطا رو تو ذهنم بزرگ میکنم که این قدرت رو تو خودم  نمی بینم که بخوام اون اشتباه رو جبران کنم ......

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 13و 14
18.1mb
19:48

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.