IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش پانزدهم و شانزدهم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش پانزدهم و شانزدهم

یک سال قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش پانزدهم و شانزدهم 

به نام خدا سلام دوستان وقت بخیر فرشته پوستی هستم . دوست همراه و مشاوره شما عزیزان همراه امیدوارم که حال قلب هاتون فوق‌العاده عالی باشه امروز هم با یکی دیگه از فایل های صوتی اعتماد به نفس در ده روز در کنار شما هستم . امیدورام شما هم قسمت های قبلی رو به دفعات گوش کرده باشید تمریناتش رو انجام داده باشین و تو برنامتون باشه که از حالا به بعد هم ادامه بدید رویتون رو امروز قرار هست که قسمت های پانزدهم و شانزدهم از این کتاب ارزشمند رو براتون بخونم .

به نام خداوند سودمندی و زیبایی به نام خداوندی که خیر مطلق است .

 

 

قسمت پانزدهم اصل نگهداری

اصل نگهداری زمینه ساز و شروع ایجاد هر ویژگی مثبت در خود است اصل نگهداری یعنی اجتناب از اندیشه منفی , بیان منفی و توجه به انتقادهای نابجای  دیگران و کارهای خود شکنانه .  اصل نگهداری همان است که حضرت زرتشت فرمود : پندار نیک , گفتارنیک  , کردار نیک  تا زمانی که شما درباره توانای ها و احساس های خود منفی فکر کنید یا درباره آنها حرف های تحقیر کننده و تمسخر آمیز بزنید تا زمانی که شما رفتار های خودشکنانه را ترک نکنید . بهتر است که به فکر پرورش اعتماد به نفس خود نیوفتید زیرا هر آنچه را که با انجام تمرینات پرورش اعتماد به نفس بدست می آورید عدم رعایت اصل نگهداری آتش میزند ...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 15و 16
12.7mb
14:00

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.