IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش ششم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش ششم

یک سال قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش ششم

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه شما. عزیزان امیدوارم که حال قلبهاتون فوق‌العاده عالی باشه و همچنین امیدوارم که قسمت‌های قبلی فایل صوتی کتاب اعتماد به نفس در ده روز رو به دفعات گوش کرده باشید و تمریناتش رو انجام داده باشید و بعد از این هم انجام بدید اگر که مشتاق این هستید که زندگیتون تغییر کنه و اعتماد به نفستون افزایش پیدا کنه. امروز قسمت ششم این فایل رو براتون قرار میدم و امیدوارم که ازش لذت ببرید.

 

 

به نام خداوند سودمندی و زیبایی. به نام خداوندی که خیر مطلق هست.

بیماری یعنی نیاز به جلب توجه دیگران

اعتماد به نفس در کسانی فوق‌العاده چشمگیر است که خودشان را خیلی خوب می‌پذیرند. یعنی در درون خود را تأیید می‌کنند. ینی خودشون خودشون رو تأیید می‌کنند، نیاز به تأیید دیگران ندارند. این نقطه ضعف اکثر ما انسانهاست که پیش از اینکه خودمون خودمون رو تأیید کنیم منتظریم که آدم‌های اطرافمون مارو تأیید کنند. و برای اینکه این تأیید رو از آدم‌ها بگیریم دیگه خودمون می‌دونیم که دست به چه کارهایی می‌زنیم، چقدر خودشکنی می‌کنیم، چقدر به خودمون آسیب می‌زنیم، چقدر خودمون رو مورد آزار و شکنجه قرار می‌دیم تنها به این دلیل که خودمون یاد نگرفتیم که در ابتدا این من هستم که باید خودم رو تأیید و تحسین کنم...

 

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 6
15.0mb
9:24

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.