IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش هفتم

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش هفتم

یک سال قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش هفتم

به نام خدا، سلام دوستان، وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست و همراه شما. عزیزان امیدوارم که حال قلب‌هاتون فوق‌العاده عالی باشه. امروز هم با فایل دیگه‌ای از سری فایلهای کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز در کنار شما دوستانم هستم. امیدوارم که قسمتهای قبلی رو به دفعات گوش کرده باشید و تمریناتش رو انجام داده باشید و بعد از این هم انجام بدید. چون تنها به شرط تمرین و انجام مستمر یک رفتار هست که اون در وجودمون برای همیشه نهادینه میشه و تبدیل میشه به یکی از خصوصیات ما. امروز قسمت هفتم این کتاب رو براتون می‌خونم.

 

 

فداکاری بیش از حد، عدم توجه به خود

به نام خداوند سودمندی و زیبایی، به نام خداوندی که خیر مطلق هست

یکی از مفاهیمی که برداشت بسیار بسیار بدی از آن شده است مفهوم فداکاریست. بیشتر ما فداکاری را از جان مایه گذاشتن برای دیگران، تا حد نادیده گرفتن و یا حتی سرکوب کردن نیازهای خود معنی می‌کنیم. اما باید توجه داشت که ما زمانی می‌توانیم واقعا انسان فداکار و مثمر ثمری برای دیگران باشیم که خود باشیم. اگر شما می‌خواهید به دیگران روحیه بدهید و یا اعتماد به نفس آنها را تقویت کنید باید خودتان روحیه عالی داشته باشید و داشتن روحیه عالی به توجه به خود نیاز دارد...

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 7
15.3mb
14:41

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.