IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و یک و بیست و دو

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و یک و بیست و دو

یک سال قبل

 کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش بیست و یک و بیست و دو   

 به نام خدا سلام دوستان وقت بخیر، فرشته پوستی هستم، دوست , همراه  و مشاوره شما عزیزان همراه  .امیدوارم که حال قلبهاتون بی نهایت عالی باشه. امروز هم توکل به خداوند دو قسمت دیگه از این کتاب ارزشمند رو براتون می خونم . امیدوارم ازش لذت ببرید و نتایج فوق العاده اش رو تو زندگی هاتون مشاهده کنید .

 

 

 به نام خداوند سودمندی و زیبایی . به نام خداوندی که خیر مطلق هست.

بر خود مسلط باشید

اینکه شما احساس کنید بر خود مسلط هستید. یک امر کاملا ضروری است تسلط بر خود جنبه های مختلفی دارد مثلا تسلط بر جسم و بدن شما با ورزش کردن می توانید عضلات خود ر ا از خمودگی در آورده  و با به حرکت در آوردن آگاهانه عضلات نیرومندی جسمی خود را فزونی بخشید و هم تسلط خود بر جسم خود را بیشتر کنید . هر گونه کاهش انرژی که با عدم فعالیت و سستی شما ایجاد می شود به ضعف روحی منجر می گردد و برای اعتماد به نفس مخرب است . تسلط بر جسم توانای جسمی و روحی و تسلط بر عواطف و امیال را به ارمغان می آورد که به اعتماد به نفس منجر می شود در مقایسه می بینیم که در شرایط مشابه ورزشکاران و کسانی که اهل ورزش کردن هستند از اعتماد به نفس بیشتری برخوردارند حتما در برنامه روزانه خود وقتی را برای ورزش در نظر بگیرید  ...

  

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 21و 22
12.6mb
14:06

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.