IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و سه و بیست  و چهار

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و سه و بیست و چهار

یک سال قبل

 کتاب صوتی اعتماد به نفس در 10 روز- بخش بیست وسه و بیست و چهار 

به نام خدا سلام دوستان وقت بخیر فرشته پوستی هستم . دوست ,همراه و مشاوره شما عزیزانم امیدوارم حال قلب هاتون بی نهایت عالی باشه .و همچنین امیدوارم که فایل های صوتی کتاب اعتماد به نفس رو چندین و چند بار گوش کرده باشید و تمریناتش رو انجام داده باشید .چنانچه به این صورت عمل کرده باشید ایمان دارم که تا به الان نتایج فوق العاده ای رو تو زندگی هاتون در حال تجربه کردنش هستید .

امروز هم دو قسمت دیگه از این کتاب ارزشمند رو براتون میخونم امیدوارم که ازش لذت ببرید .

 

 

به نام خداوند سودمندی و زیبای به نام خداوندی که خیر مطلق است.

کمک به دیگران

یک اقدام عالی برای افزایش اعتماد به نفس پس از توجه به خود کمک به دیگران است . در کمک به دیگران شما از روحیه ای سرشاری بهرمند می شوید ,که لازمه ی اعتماد به نفس است . کمک به دیگران این نکته را در ذهن شما تثبیت می کند که من انقدر توانا هستم که می توانم به دیگران کمک کنم . حتی اگر کمک شما خیلی ناچیز باشد حتما جایی برای آن در زندگی خود باز کنید . اعتماد به نفس واقعی وقتی در شما شکل می گیرد که بخشی از اوقات خود را به دیگران اختصاص دهید . وقتی دست نابینای را می گیرید و به آن سوی خیابان می روید و یا به شخصی کمک مالی می کنید . احساس بزرگی و بزرگ منشی به شما دست می دهد . شاید هیچ کار دیگری چنین احساس خوشایند عمیقی را در شما ایجاد نکند  وقتی شما  به دیگران کمک می کنید البته به شرط لطمه نزدن به خود و رعایت آنچه که  در بحث فداکاری گفتم ...

 

 

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش 23 و 24
14.7mb
15:58

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.