IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و هفت و بیست و هشت

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و هفت و بیست و هشت

یک سال قبل

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش بیست و هفت و بیست و هشت

به نام خدا سلام دوستان وقت بخیر فرشته پوستی هستم . دوست همراه و مشاوره شما امیدوارم که حال قلب هاتون فوق العاده عالی باشه . عزیزان همراه امروز هم با قسمت دیگه ای از فایل های  صوتی اعتماد به نفس در کنا رشما همراهان هستم . امیدوارم که قسمت های قبلی رو چندین و چند بار گوش کرده باشید . و تمرین انجام داده باشید و تا به الان نتایجی رو تو زندگی هاتون تجربه کردید .و بعد از این هم این روال رو ادامه بدید. امروز هم دو قسمت دیگه از این کتاب رو براتون می خونم امیدوارم که لذت ببرید ازش .

 

 

به نام خداوند سومندی و زیبایی به نام خداوندی که خیر مطلق است .

 همیشه نیمی از مردم با نیمی از افکار شما مخالف اند

به هیچ وجه ازمخالفت ها و مقاومت های که دیگران با شما و در برابر شما می کنند سر خورده نشوید. به شما گفتم که منظور واقعی این افراد از مخالفت کردن با شما چیست پس بیاید با این رفتار آنها مقابله نکنیم . بلکه آن را عادی طلقی کنید . لوئی پاستور وقتی برای نخستین بار ایده های خود را اعلام کرد و خواست در جهان دانش تحولی به وجود آورد . مدت ها با مخالفت های سنگین و مکرر روبرو شد او از دانشمندای بود که کمتر کسی را به انداز او مسخره کردند . اما او مانند همه مردمان بزرگ و موفق جهان این مخالفت ها رو  عادی انگاشت و بر عقیده و ایده خود پا فشاری کرد و سر انجام پیروز گردید . هر ایده نو و عقیده تازه ای مسلما مخالفانی دارد همیشه نیمی از مردم با نیمی از افکار شما مخالقند . اساسا این که بخواهید دیگران با شما موافق باشند یعنی اینکه از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستید . میل موافقت به دیگران یعنی میل به تایید آنها و زمانی اتفاق می افتد که شما خود را باور نداشته باشید . تمام انسانهای بزرگ جهان از دانشمندان و کاشفین گرفته تا حتی خود پیامبران همیشه با مخالفت و تمسخر رو برو شده اند. آنتنی رابینز می گوید ایده های بزرگ همیشه ابتدا مورد تمسخر واقع می شوند بعد با مخالفت و انتقاد روبرو می شوند و بعد پذیرفته می شوند ...

فایل صوتی کتاب اعتماد به نفس در ده روز-بخش 31 و 32
11.09mb
13:07

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.