IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش سی و یک و سی و دو

کتاب صوتی اعتماد به نفس در ده روز - بخش سی و یک و سی و دو

یک سال قبل

به نام خدا سلام دوستان وقت بخیر . فرشته پوستی هستم دوست همراه و مشاوره شما .عزیزان امیدوارم که حال قلب هاتون بی نهایت عالی باشه . خداوند حکیم رو هزاران بار سپاس گذاری می کنم که دباره این فرصت رو برای من فراهم کرد تا در کنار شما دوستانی باشم که پا در راه تغییر و دگرگونی خودتون گذاشتید . امیدوارم که توی این مسیر با من همراه باشید .و هممون بتونیم اعتماد به نفسی خوبی رو برای خودمون ایجاد کنیم و از مواهب این فاکتور فوق العاده تاثیر گذار تو زندگیمون استفاده ببریم  .

 قسمتی که میخوام امروز براتون بخونم مربوط میشه به بحث کردن.

به نام خداوند سودمندی و زیبایی به نام خداوندی که خیر مطلق است.

از بحث کردن جدا اجتناب کنید

بحث نکنید بحث کردن به هر شکل و فرمی که باشد ارزش و اعتبار شخصیتی شما رو می کاهد. بحث و جدل هیچ وقت نتیجه نمی دهد رو به جلو نمی رود .هنگام بحث شما منتظرید صحبت مخاطبتان تمام شود تا شما شروع کنید او هم همین همینطور منتظر است  در بحث هیچ کس شنونده خوبی نیست. دربحث هر دو طرف نسبت به هم بی توجه اند هر دو طرف به این توجه دارند که حقانیت خود را ثابت کنند . در بحث به ارزش های فکری و  باورهای شخصی  بی توجهی می شود. هرکس میخواهد دیگری را بکوبد . و اگر کسی به اندازه کافی نتواند این کار را بکند آنچه را به موضوع مربوط نیست میکوبد تا دلش خنک شود . در بحث حتی خصوصیات مثبت دشمن طرف مقابل زیر سوال برده می شود و ارزش های فکری او مورد تمسخر قرار می گیرید . بحث همیشه خشونت و تنفر را به دنبال دارد نه پیشرفت و اصلاح را ....  

 

فایل صوتی کتاب اعتماد به نفس در ده روز-بخش 31 و 32
16.2mb
18:11

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.