IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش دهم - سکوت ذهن

معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش دهم - سکوت ذهن

یک سال قبل

سکوت ذهن

سکوت ذهن یک مهارت فوق العاده حیاتی و ضروریست که به نظر می آید افراد هر چه سریعتر برای نجات خویشتن از شر آسیب های رنج آور ذهن پر هیاهو و منفی نگر بایستی آن را فرا بگیرند.

ذهن را جایگاه افکار و معتقدات می دانیم و چون افکار و باورهای درصد خیلی بالائی از مردم، منفی و نگران کننده می باشد و در طول شبانه روز این افکار در حال آشوبگری و ایجاد حس و حال ناراحت کننده در ارتباط با بخشهای مختلف هستند. نتیجتا افراد به صورت همیشگی دچار حالات و وضعیتهای نامناسبی در بعد ارتباطات مالی و سلامت جسمشان و معنویت می شوند.

برای مثال در بخش ارتباط دائماً القاء خیانت، مالی ورشکستی و رکود و در بخش سلامتی دچار القاء شیوع بیماری می باشند که بدین ترتیب اشخاش دائماً در یک وضعیت ترس و نگرانی نسبت به رخ دادن مصیبت هائی در آینده هستند و چنانچه آدمها از این شرایط پر از اضطراب و تلاطم که محصول ذهن ناآرام و مسلط بر فرد است و به صورت مداوم احساس بد ایجاد می کند، به تنگ آمده باشند و به اندازه ی کافی صدمات و لطمات به ایشان وارد شده باشد، شروع به کسب مهارت خاموش کردن و به کنترل درآوردن ذهن خویش می کنند تا بدین وسیله ذهن و گفتگوهای آن را تحت اختیار خویش در آورند.

 

سکوت ذهن
101mb
11:11

 

 

سکوت ذهن
20.4mb
11:11

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.