IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش پانزدهم - جهانی تحت کنترل

معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش پانزدهم - جهانی تحت کنترل

یک سال قبل

جهانی تحت کنترل

ورود به جهانی تحت کنترل تنها در صورتی ممکن خواهد شد که شخص بتواند کنترل کامل بر روی ذهن و کلام خویش داشته باشد.

افرادی که در طول عمر خود سعی می کنند دنیای خویشتن را پاک از آلودگیهای فکری، کلامی و شنیداری حفظ کنند، جهانی تحت کنترل در اختیار دارند. همین افراد هستند که برای هر روز و هر لحظه ی خود شرایطی را خلق می کنند که دقیقاً منطبق با خواسته های ایشان می باشد.

اما تمام آدمها اینطور عمل نمی کنند که نتیجتاً اوضاع مناسبی را داشته‌ باشند. بهتر است بگوئیم بیشتر افراد در سرتاسر جهان اتفاقاً مدام درگیر و دچار مشکلات، مصائب و رنجهای ناتمام می باشند. این آدمها حتی تصور هم نمی کنند که زندگی و شرایط عذاب آورشان که به صورت تکراری بر ایشان تحمیل می شود محصول وا نهادن خویشتن به دست افکار و باورهای منفی و مخرب خودشان است ...

آنها خیال می کنند تقدیر و قسمتشان همین است که بایستی در رنج بسر ببرند و کاری از دست کسی برای تغییر اوضاع ساخته نیست. بر همین مبنا آنها تن به هر آنچه پیش می آید داده و حتی کوچکترین تلاشی برای پیدا کردن حقیقت زندگی نمی کنند و تمام عمر خود را در جنگ و مبارزه بسر می برند و هیچ زمانی هم شادی و لذتهای جهان را تجربه نمی کنند.

تلخ است اما واقعیت دارد....

 

جهانی تحت کنترل
97.6mb
7:47

 

 

جهانی تحت کنترل
7.12mb
7:47

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.