IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن
معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش هفتم - ذهن پر هیاهو

معرفی کتاب شکرگزاری را باور کن - بخش هفتم - ذهن پر هیاهو

یک سال قبل

ذهن پر هیاهو

شلوغی و سر و صدا در ذهن افراد بشر به یک امر کاملا طبیعی و عادی تبدیل شده و این در حالی ست که منشاء تمام دردسرهای آدم ها به همین هیاهوهای ذهن برمی گردد و وجود ناراحتی‌های جسمانی را نیز می‌توان مستقیم و غیر مستقیم به سروصداهای ذهن ارتباط داد .

ذهنی که دائما در حال واگویه‌های منفی ناراحت کننده است که در وجود افراد ایجاد احساسات بدی همچون ترس و نگرانی می‌کند بدین معناست که انسانها تحت کنترل و اختیار ذهن قرار گرفته‌اند و تا زمانی که نتوانند مهارت کنترل ذهن خویش را بیاموزند شرایط نامناسب و رنج آور  به صورت مداوم تکرار خواهد شد...

مهارت کنترل ذهن به این ترتیب صورت می‌گیرد که فرد می‌بایست در تمام طول شبانه روز متوجه بروز احساسات منفی در درونش باشد باید بداند که افکار منفی که در وجودش ایجاد هیاهو کرده‌اند آنقدر ادامه پیدا کرده‌اند که باعث شکل گیری حالات بد و ناراحت کننده احساسی شده‌اند و خیلی زود باید با تغییر شرایط ذهنی و قرار گرفتن در فضای شکرگزاری نسبت به نعمت‌ها و زیبائی‌ها و نکات مثبت در وجود خود و دیگران از ادامه پیدا کردن احساسات نامناسب و بروز اتفاقات دردسرساز جلوگیری نماید بدین ترتیب آرام آرام با تکرار این رفتار ذهن و قدرت باورها در اختیار فرد قرار  می‌گیرد.

 

ذهن پر هیاهو
73mb
14:56

 

 

ذهن پر هیاهو
23.5mb
14:56

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.