IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن

من برتر (فرشته پوستی)

من فرشته پوستی هستم که به فضل پروردگارم درک و شناخت و عمل به قوانین جهان را شروع کرده و موفقیت هایی را در زندگی شخصی ام بدست آورده‌ام.
قوانین و نظامات جهان شامل تمامی ابعاد زندگی انسانها می‌شود که اگر بدرستی بکار برده شوند، هر انسانی را در هر دو جهان سعادتمند می‌کند و اما اگر از این قوانین تخطی شود، زندگی رنج بی پایان خواهد بود.
این نظامات و تبعیت از آنها شادی و بهروزی، آرامش و آسایش، سلامتی و روابط فوق العاده را به همراه خود سرازیر زندگی می‌کند و سرپیچی از آنها غم و ناراحتی، عدم سلامتی، فقر، روابط خدشه‌دار و هزاران عذاب را برای انسان به وجود می‌آورد. پس ما آدم‌ها اگر خواهان زندگی فوق العاده هستیم گزینه‌ای جز فراگیری دانش، ساز و کار این قوانین و عمل به آنها نداریم.
گروه من برتر میخواهد با آموزش دوره‌های موفقیت مالی، روابط، تناسب وزن سلامتی و همراهی شما در تمام مدت فراگیری دوره‌ها، زیستن در بهشت واقعی را از همین حالا آغاز کنیم.

تناسب وزن سلامتی

در سالیان گذشته مسئله کاهش وزن ایجاد شد، و به یکی از دغدغه‌های مردم درآمد. گروه من برتر در این زمینه نیز می‌تواند شما را در شناسایی باورها و تلقیناتی که نتیجه‌اش عدم تناسب اندام و عدم سلامتی است، آموزش دهد و باورهای اصولی در رابطه با تناسب وزن و اندام را جایگزین باورهای ناصحیحتان و نتایج دلخواهتان را به صورت ثابت برایتان داشته باشد.

موفقیت در روابط

افراد در جوامع، روابط را در قالب روابط خانوادگی، دوستی و همکاری تجربه می‌کنند که یا از روابطشان رضایت دارند و یا اینکه دچار تنش در روابط هستند. گروه من برتر افرادی را که خواهان روابط فوق‌العاده در تمامی ابعادش هستند را یاری می‌کند تا علاوه بر شناخت و از بین بردن افکار و باورهای ناصحیح، باورهای مناسب را در جهت داشتن روابط فوق‌العاده ایجاد کنند.

موفقیت مالی

در طول شبانه روز اطرافمان آدم‌های زیادی را می‌بینیم که با تحمل رنج و سختی‌های بسیار، درآمدهای بسیار کمی را کسب می‌کنند در مقابل، آدم‌هایی را هم می‌بینیم که در نهایت سادگی و آرامش به ثروت‌های عظیم مالی، دست پیدا کرده‌اند. گروه من برتر شما را در شناسایی باورهای مالی ناصحیح و ایجاد باورهای صحیح و قدرتمند آموزش می‌دهد.