IMG-LOGO
نصب وب اپلیکیشن

قوانین و مقررات


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات من برتر به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌ سایت من برتر برای استفاده از هر کدام از بخش‌ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات من برتر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و استفاده از خدمات من برتر در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین من برتر از سوی کاربر است.

1) استفاده از خدمات سایت من برتر بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2) خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به من برتر بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

3) من برتر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌‌کند. من برتر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌‏‌تر شدن استفاده کاربر از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت من برتر، کاربر رضایت خود را از این سیاست نشان می‌‏دهد.

4) هنگامی که شما از خدمات من برتر استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که من برتر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا تلفن به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات از طریق آنها صورت می‌گیرد.

5) من برتر در قبال درستی یا نادرستی پست‌ها و نظرات منتشرشده، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش پست‌ها و نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید من برتر درباره محتویات آنها نیست. محتوای قرار داده شده در صورت مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران از من برتر حذف می‌گردد.

6) پس از خرید محصول و ثبت سفارش و واریز وجه امکان استرداد وجه وجود ندارد. در انتخاب پلن مورد نظر و مناسب خود دقت لازم را مبذول نمایید.

7) تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز موارد غیر مترقبه، من برتر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

8) در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا عدم توافق در رابطه با ارائه خدمات، حل اختلاف، موضوع به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رايانه‌ای استان و يا محاکم و مراجع صالحه دادگستری جمهوری اسلامی ایران ارجاع و راي صادره براي طرفين قطعي، نهايي و لازم الاجرا است.